Kaip pirkti?

Į pirkinių krepšelį pasirinkę norimas prekes, išsirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus.

 

PRISTATYMO BŪDAI 

 

 Prekių atsiėmimas per siuntų tarnybos kurjerį visoje Lietuvoje 

Užsakymus, kuriuose yra šviežias, šaldytas maistas, pristatome tik Vilniaus mieste. 

Jei užsakymą atliksite darbo dienomis iki 14 val., jis bus pristatytas 1-2 dienų bėgyje, jei po 14 val. – prekės Jus pasieks per 2-3 darbo dienas. Užsakymai pristatomi nuo 8 iki 18 val. darbo dienomis. Kurjeris su Jumis susisieks telefonu ir suderins tikslų siuntos pristatymo laiką. 

Užsisakius prekių savaitgaliais ar per valstybines šventes, užsakymai bus įvykdyti pirmąją darbo dieną, jų pristatymas truks 1-2 darbo dienas. Jei kurjeriui nepavyktų susisiekti telefonu ir suderinti pristatymo laiko - pristatymo laikas gali būti ilgesnis. Prekės į Kuršių Neriją nepristatomos.

Pristatymo kaina 3 Eur.

Užsisakius prekių už 40 Eur ir daugiau - pristatymas NEMOKAMAI.

3. Savo užsakymus visuomet galite patogiai ir nemokamai atsiimti BIOSALA parduotuvėse:

  • Vokiečių g. 13, Vilnius
  • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius, PC „Europa“
  • Saltoniškių g. 9, Vilnius PLC "Panorama"
  • Mindaugo g. 11, Vilnius, Mindaugo g. "Maxima"
  • Laisvės al. 79, Kaunas
  • Savanorių pr. 255, Kaunas "Hyper Maxima"
  • Taikos pr. 61, PLC "Akropolis", Klaipėda

Prekes galima atsiimti BIOSALA parduotuvių darbo laiku. Užsisakius prekių savaitgaliais ar per valstybines šventes, užsakymai bus įvykdyti pirmą darbo dieną arba tuomet kai gausite patvirtinimą apie galimą prekių atsiėmimą.

Jeigu taip nutiktų, kad neturėtume pageidaujamos prekės, apie tai Jus informuosime el. paštu arba telefonu. Tokiu atveju Jums mielai pasiūlysime alternatyvą neturimai prekei. 

 

ATSISKAITYMAS

Prašome atkreipti dėmesį, kad už užsakymus, kuriuose yra šviežių ir šaldytų maisto produktų atsiskaityti šiuo metu galite tik pavedimu. Sulaukite užsakymo patvirtinimo laiško su galutine suma (ji gali kisti priklausomai nuo turimų produktų, jų svorio) ir tuomet atlikite pavedimą į BIOSALA sąskaitą: A/S LT452140030001996261 LUMINOR Bank AB, UAB “Bio Sala”, įm. kodas 301608656. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.

Kiti galimi atsiskaitymo būdai:

1. Grynaisiais pinigais pristatymo metu (prekes pristatant kurjeriui). Mokėtina suma nurodyta ant siuntos pakuotės. Šią sumą reikia sumokėti kurjeriui ir užpildyti pateiktus dokumentus. Turėkite tikslią pinigų sumą, kuri nurodyta užsakymo patvirtinimo laiške.

2. Grynaisiais pinigais arba kortele atsiimant prekes BIOSALA parduotuvėse.

3. Banko pavedimu per PAYSERA arba el. bankininkystę. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.

4. Geradovana.lt  arba BIOSALA dovanų kuponu. Norėdami atsiskaityti kuponais, užsakymo komentaruose privalote nurodyti kupono numerį. 

 

Bendrais klausimais kreipkitės: info@biosala.lt, tel. +370 640 26 046.

Darbo laikas: I–IV – 8–17 val.; V – 8–16 val.; savaitgaliais ilsimės.

Dėkojame, kad esate su mumis