Apie mus

„Natūraliai gražus ir sveikas žmogus – siekiamybė, kurią norime įgyvendinti kartu su Jumis. Kiekvienas žmogus – nepakartojama individualybė, todėl net ir natūralūs produktai kiekvieną veikia skirtingai. Mūsų pareiga – pasirūpinti, kad plačiau žvelgdami į natūralų grožį ir sveiką mitybą, atrastumėte tokius produktus, kurie būtų ne tik nekenksmingi, bet svarbiausia – veiksmingi Jūsų sveikatai ir gerai savijautai. Norime, kad sveikata ir natūralus grožis būtų prieinami visiems – tai svarbiausia mūsų misija. Užsukite į bet kurią BIO SALOS parduotuvę ir pamatysite, kaip lengva gyventi sveikai“, -  sako „BIO SALOS“ įkūrėjas Andrius Samaitis.

 

Dirbame tam, kad žmonės gyventų sveikesni, laimingesnėje bendruomenėje ir švarioje aplinkoje. Pas mus rasite sveikus produktus, nuoširdų dėmesį, kompetentingus patarimus ir sutaupysite savo neįkainojamą laiką. Į mūsų parduotuves produktai patenka tik tada, kai įvertinama kiekvieno gaminio sudėtis. Juose nėra sintetinių konservantų, dirbtinių dažiklių, kvapo ir skonio stipriklių, emulgatorių  ar kitų cheminių priedų. 

 

Mūsų šūkis: Mes skaitome visas etiketes už Jus!

Mūsų vertybės:

  • Paslaugumas pirkėjui ir kompetencija, nes Pirkėjas mums yra pats svarbiausias! - ryšys su pirkėju, malonus aptarnavimas, dalijimasis patirtimi, profesionalumas, mokymasis;
  • Komandinis darbas su tiekėjais ir tarpusavyje - nuomonių išklausymas, palaikymas, pagarba;
  • Pagarba pirkėjams, partneriams ir bendradarbiams - tolerancija, draugiškumas, pripažinimas, įvertinimas;
  • Lojalumas - tai bendrų vertybių puoselėjimas, darbuotojų lojalumas įmonei ir atvirkščiai;
  • Atsakomybė, kai darbuotojas pats priima sprendimus ir už juos atsako;
  • Orientacija į rezultatą - vizijos, tikslų siekimas, pareigingumas, prioritetų nusistatymas, iniciatyvumas.

 

BIO SALOSE rasite: 

  • Kosmetiką: ekologišką, natūralią, lietuvišką.
  • Maistą: pieno, mėsos, žuvies produktus, dienos pietus be konservantų, specializuotus produktus: be gliuteno, be laktozės, be pridėtinio cukraus, supermaistą, žaliavalgių produktus ir kt.
  • Originalias dovanas bei gurmaniškus užkandžius.
  • Saugius aplinkai ir Jums švaros produktus.

 

Jūsų patogumui, parduotuvėse prekes žymime:

ŽALIAI – ekologiški, sertifikuoti produktai.

GELTONAI – natūralūs produktai, pagaminti be sintetinių priedų, dažiklių, aromato ar skonio stipriklių.

RAUDONAI – produktai, kuriems taikoma akcija.

 

Taip pat bendradarbiaujame su mažmeninės prekybos tinklais, kitomis parduotuvėmis, degalinėmis, kavinėmis ir restoranais bei viešbučiais, atstovaudami mūsų prekinius ženklus ir didmenos pagrindais tiekdami išskirtinius produktus.