NAUJIENA: MAISTO PAPILDAI VIRIDIAN

BIOSALA parduotuvėse turime ypatingą naujieną Jūsų gerai savijautai ir sveikatos puoselėjimui. Tai ekologiški ir natūralūs maisto papildai VIRIDIAN iš Didžiosios Britanijos. 

Viridian kompanija buvo įkurta 1999 m. Didžiojoje Britanijoje. Svarbiausi  kompanijos principai - gaminti tokius produktus, kurie atitiktų aukščiausius etikos standartus. "Viridian Nutrition" yra lyderiaujanti etiškų vitaminų gamintoja. Tai reiškia,kad kompanija Didžiojoje Britanijoje buvo nominuota produktų žurnaluose Ethical Consumer (Etiškas pirkėjas) bei The Good Shopping Guide (Gerų pirkinių gidas). Šie apdovanojimai įrodo, jog įmonė įsipareigoja tiekti tik švarius ingredientus, rūpintis aplinka bei dalyvauti labdaringoje veikloje.

Kuo ypatingi maisto papildai VIRIDIAN?

Grynumo svarba 

Ar žinote, kad daugiau nei 50 proc. rinkoje esančių tablečių yra gaminamos naudojant klijus, žinomus kaip rišikliai, kurie išlaiko tabletės formą? Maisto papildų gamyboje leidžiama naudoti gausybę užpildų, surišėjų, apvalkalų, dažiklių ir skonį suteikiančių medžiagų. "ViridianNutrition" nenaudoja tokių ingredientų.

Aplinkosauga 

"Viridian Nutrition" kompanija yra atsakinga ir laikosi „žaliojo verslo“ principų - daugiau nei 40 proc. kompanijos produktų turi „Soil Association“ sertifikatą, garantuojantį, jog gaminyje nėra žmonėms ar aplinkai potencialiai kenksmingų medžiagų.

Gamyba 

"Viridian Nutrition" naudoja itin mažai pakavimo medžiagų ir viskas, įskaitant stiklo tarą, yra gaminama iš perdirbtų medžiagų arba medžiagų, kurias galima perdirbti. Tinktūros bei tepalai yra pagaminti tik iš šviežių vaistinių augalų.

Parama 

Iki šiol "Viridian Nutrition" paaukota paramos suma viršija 165.000£, įskaitant aukojimą fondams, tokiems kaip: „Friends of Earth“, „NSPCC“, „Woodland Trust“, „Jack and Jill Foundation“, „Comic Relief“, „RSRB“, „Terrence Higgins“, „The Woodland trust“, „Save the Children“ ir kitiems. Pasirinkdami "Viridian Nutrition" maisto papildus, jūs ne tik rūpinatės savo sveikata, bet ir prisidedate prie kitų gyvenimo pagerinimo.

 

Pirmenybė ekologiškų produktų parduotuvėms 

"Viridian" atsakingai renkasi savo prekybos vietas ir specialistus, kurie galėtų patarti, kokius produktus vartoti. Juk labai svarbu žinios, pagarba bei supratimas, todėl ne veltui šie produktai atsidūrė BIOSALA parduotuvių lentynose. 

Šiuo metu BIOSALA parduotuvėse galite įsigti 14 viškai saugių natūralių ir ekologiškų VIRIDIAN maisto papildų

Praeitas Registracija į nemokamus makiažus su Dr.Hauschka kosmetika
Kitas EKOLOGIŠKA KOMBUČIA - NE TIK GAIVINS, BET IR SUTEIKS ENERGIJOS