NAUJIENA "BIOSALA" PARDUOTUVĖSE: GERIAMAS LIETUVIŠKAS KOLAGENAS "TRI-COLLAGEN PEPTIDE"

Vos prieš keletą savaičių BIOSALA parduotuves pasiekė naujas lietuviškas produktas - geriamas kolagenas "Tri-Collagen Peptide", kuris jau spėjo atkreipti žinomų šalies moterų dėmesį. Viena jų - Oksana Pikul-Jasaitienė, kurios įžvalgas rasite ČIA. Pristatoteme išsamiau, kas tai, kada naudoti, kaip naudoti, ir ko tikėtis iš geriamo kolageno? 

Pirmosios raukšlės ir sumažėjęs odos elastingumas gali atsirasti vos 20 – ies metų. Maždaug tokiu metu pradeda natūraliai mažėti kolageno. Sulaukus 25 – ojo gimtadienio kolageno yra 1,5 proc. mažiau, 30 – ies organizmo svarbiausių baltymų, kurie sudaro 70 proc. odos masės, yra net 15 proc. mažiau, nei pas aštuoniolikmetį. Visa tai sąlygoja raukšlių atsiradimą, kūno stangrumo ir tamprumo sumažėjimą, kaulų ir sąnarių funkcijų sutrikimus. Dažnai šie ženklai moterims sukelia kompleksus ir diskomforto jausmą. Ar bent jau taip buvo iki šiol.

Geriamas kolagenas "Tri-Collagen Peptide"

„FHLife World“ įmonės, kuri jau spėjo išgarsėti su maistinių skaidulų produktais COLONWELL, užsakymu Švedu kompanija sukūrė ir pagamino "Tri-Collagen Peptide" geriamą kolageną. Tri – Collagen yra maisto papildas, skysta kolageno forma, kurio sudėtį sudaro 3 pagrindinės biologiškai aktyvių komponentų grupės:

1. I, II ir III tipo kolagenas ir hialurono rūgštis.

2. Biologiškai aktyvios medžiagos, užtikrinančios gerą kolageno įsisavinimą.

3. Antioksidantai, augalų ekstraktai, vitaminai, kurie pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu (lėtina senėjimo procesus organizme).

Produkto sudėtyje yra žuvinės kilmės kolagenas, kuris yra vienas svarbiausių organizmo baltymų, kuris sudaro net 70 proc. odos masės. Maždaug nuo 25 metų kolageno natūraliai organizme ima mažėti, ši kolageno degradacija lemia odos senėjimą, raukšlių atsiradimą ir odos tamprumo bei stangrumo netekimą. Kolageno yra odoje, kauluose, kremzlėse, sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse, taip pat – dantyse ir dantenose, akies ragenoje, kraujagyslėse, vidaus organuose bei audiniuose. O kolageno trūkumas lemia sausgyslių, kremzlių, dantenų, regos funkcijų sutrikimus, atsiradusias raukšles, silpnesnius plaukus. Ne veltui senovės Graikijoje apie moters amžių buvo įprasta spręsti pagal rankų odą...

Geriamas lietuviškas kolagenas "Tri-Collagen Peptide" turi Europos Sąjungos Sveikos Mitybos Organizacijos (EFSA) patvirtintas indikacijas.

Kuo organizmui naudingas "Tri-Collagen Peptide"?

"Tri-Collagen" nauda organizmui yra labai didelė.

1. Palaiko normalią odos, plaukų, nagų būklę.

2. II tipo kolageno daugiausia randama sąnarių kremzlėse. Jis sudaro iki 70 proc. sausos kremzlės masės. Askorbo rūgštis padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų, kremzlių ir odos funkcijai, susidarymą.

3. Biologiškai aktyvios medžiagos apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažeidos (lėtina senėjimo procesus) ir užtikrina gerą kologeno susidarymą.

Sportuojantys džiaugiasi „Tri-Collagen peptide“, nes šio produkto dėka, po intensyvios treniruotės greičiau atsistato raumenys, dėl stipresnio kremzlinio audinio mažėja traumų tikimybė.
Kolagenas dažnai yra vadinamas organizmo klijais. Kiekvieną dieną suvartojus reikiamą kiekį šios medžiagos galima būti tikriems, kad daugiau neteks spręsti plikimo, regos problemų, pirkti brangių kremų nuo raukšlių ar kęsti sąnarių skausmus. Taip pat norisi pasakyti, kad atitolinsime senatvės požymius, bet tai būtų nepakankamai tikslu. Juk kolagenas išsaugo ne tik mūsų jaunatvišką grožį, bet ir sveikatą.

Kaip vartojamas "Tri- Collagen"?

Produkto dėžutėje yra 14 buteliukų po 20 ml skysčio, kuris pasižymi vaisių skoniu. Gamyboje naudojamas žuvinės kilmės kolagenas yra itin aukštos kokybės, todėl produktas neturi žuviai būdingo kvapo ir skonio. Rekomenduojama išgerti po vieną buteliuką per dieną. Kursą rekomenduojame kartoti 2-3 kartus per metus.

Produktas skirtas žmonėms nuo 16 metų.

Praeitas VEGANIŠKI THE GOODVIBES KITCHEN SŪRELIAI - NE TIK VEGANAMS!
Kitas NAUJIENA - JACK'N JILL PRODUKTAI IŠ AUSTRALIJOS VISAI ŠEIMAI