NAUJIENA! BAMBUKINIAI DANTŲ ŠEPETĖLIAI HUMBLE BRUSH

Stomatologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlį kas 3 mėnesius. Jeigu vienas asmuo sunaudoja vidutiniškai 4 dantų šepetėlius per metus, daugiau negu 11,5 milijonų dantų šepetėlių Lietuvoje yra sunaudojama ir išmetama. Plastikas, iš kurio dantų šepetėliai yra pagaminti, biologiškai nesuyra labai ilgą laiko tarpą – jis gyvens žymiai ilgiau už mus ir mūsų vaikus.

Antibakteriniai HUMBLE BRUSH dantų šepetėliai visai šeimai

Švedijoje gaminami Humble Brush dantų šepetėliai buvo sukurti naudojant žaliavą iš natūraliose augimvietėse tvariai augančių bambukų. Ar žinote, kad bambukas yra sparčiausiai augantis augalas pasaulyje - per dieną jis pasistiebia net 60 cm? Jame natūraliai gausu antibakterinių medžiagų, padedančių augalui kovoti su bakterijomis ir parazitais. Antibakterinė veiklioji substancija slypi giliai bambuko pluošte, tad atskyrus nuo kamieno dalį pluošto, jis ir toliau auga ir klesti. Be to, tai padeda visiškai vengti pesticidų ir trąšų, auginant bambukus.

Humble Brush dantų šepetėliai pasižymi unikaliu ir patogiu dizainu. Jie yra ergonomiški, o jų neslystantis kotas padeda tinkamai išvalyti dantis netgi vaikams. Minkšti spalvoti šeriai, pagaminti iš nailono, kuriame nėra BPA – žalingo žmogaus sveikatai polikarbonato komponentų mišinio. Nailono šerelius lengva perdirbti aplinkai draugišku būdu. Skaidri Humble brush pakuotė taip pat yra ekologiška – ji pagaminta iš augalinių žaliavų ir suskaidoma aplinkoje 100%, o popierinė pakuotė pagaminta iš perdirbto popieriaus.

Kompanijos asortimente yra spalvingų šerelių dantų šepetėliai suaugusiems ir vaikams nuo 3 metų amžiaus. 

Pirkdami HUMBLE BRUSH - padedate stokojantiems

Kartu su organizacijomis „Vaiko šypsena" (A Child's Smile) ir Afrikoje veikiančia „TeethSavers", Humble Brush įgyvendina burnos ertmės higienos programą. Vienas parduotas šepetėlis – tai analogiška suma, skiriama žmonėms, kuriems reikia burnos higienos procedūrų ir kurie negali sau to leisti.


Burnos ertmės higiena vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Sveika burna lemia mūsų kvėpavimo gaivumą, valgymo metu patiriamą malonumą, kalbėjimo raišką ir bučiavimosi smagumą. Tai, ką naudojame burnos higienai kasdien, yra mūsų sąžinės reikalas. Vienas įsigytas Humble brush dantų šepetėlis – tai ne tik Jūsų higienos užtikrinimas ir gyvenimo be plastiko kalnų pasirinkimas, bet ir plati vaiko ar suaugusiojo šypsena kitame pasaulio krašte.

HUMBLE BRUSH dantų šepetėlius galite rasti visose BIOSALA parduotuvėse arba įsigyti internetu www.biosala.lt.

Praeitas SKANIOS NAUJIENOS IŠ ALLOS
Kitas VEGANIŠKI THE GOODVIBES KITCHEN SŪRELIAI - NE TIK VEGANAMS!