NAUJIENA! BALTYMŲ MILTELIAI "ČEMPIONŲ PUSRYČIAI" VAIKAMS

Neseniai Jums pristatėme BIOSALA naujieną baltymų miltelius  "Čempionų pusryčiai", kurie skirti praturtinti suaugusiųjų mitybą. Šį kartą pristatome prancūzų kompanijos BIO PLANETE naujieną skirtą vaikams. Tai ekologiški baltymų milteliai „Čempionų pusryčiai vaikams“.

Kam skirtas šis produktas?

Baltymai yra viena iš pagrindinių maistinių medžiagų, reikalingų žmogaus raumenų vystymuisi ir stipriems kaulams išlaikyti. Vaikams ypač reikalingas aukštos kokybės baltymai taip pat ir kad jie galėtų augti ir vystytis protiškai. Šis poreikis didžiausias rytais. Pusryčiai papildo atsargas, kurios yra išeikvotos naktį, ir suteikia energijos - nes jie daug žaidžia, ištvermei - nes jie sportuoja ir koncentracijai - kai mokosi. Būtent tam buvo sukurtas BIO PLANETE "Čempionų pusryčiai vaikams".

Tik 2 šaukštai baltymų ir vaisių mišinio "Bio Planete" suteikia papildomus 4 g gryno augalinio baltymo. Tai yra 23% ikimokyklinio amžiaus vaiko dienos baltymų poreikio.

"Bio Planete" ilgai eksperimentavo, norėdami rasti idealią baltymų kiekio ir skonio pusiausvyrą, kad produkto skonis būtų priimtinas vaikams. Šisi mšinys, į kurio sudėtį įeina  kokoso miltai, žirnių baltymų miltai, bananąi ir vyšnios -  yra natūralus būdas pridėti šiek tiek saldumo be jokio papildomo cukraus ar dirbtinio skonio stipriklių. Ši sudėtis užtikrina aukščiausios kokybės mikroelementus, tokius kaip geležis, magnis, cinkas, vitaminas B6 ir folio rūgštis, taip pat daug baltymų ir skaidulų. Sudėtyje nėra glitimo.

Kaip naudoti? 

"Baltymų miltelius rekomenduojama naudoti 3-11 m. vaikaims. Baltymų ir vaisių mišinį galima lengvai maišyti į kukurūzų dribsnius, sausus pusryčius, ar jogurtą, kad sukurtumėte skanius, maistingus pusryčius, ypač jei skubate ryte. Gerai išmaišykite 10g miltelių su 10ml vaiko mėgstamu skysčiu.

Kur įsigyti? 

Baltymų miltelius "Čempionų pusryčiai vaikams", o taip pat ir suaugusiems,  galite įsigyti visose BIOSALA parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Taip pat visuomet šį produktą rasite internetinėje parduotuvėje www.biosala.lt

Praeitas NAUJIENA - JACK'N JILL PRODUKTAI IŠ AUSTRALIJOS VISAI ŠEIMAI
Kitas NAUJAS NATŪRALIŲ ŠVAROS PRIEMONIŲ VARDAS LIETUVOJE - "BIO-D"