INSIGHT - PLAUKŲ SVEIKATOS PUOSELĖTOJAS IŠ ITALIJOS

Pristatome unikalią plaukų priežiūros naujieną BIOSALA parduotuvėse. INSIGHT - tai plaukų sveikatos puoselėtojas iš Italijos.

INSIGHT – laboratorijoje sukurtos plaukų priežiūros priemonės, savyje apjungiančios senolių žinias apie augalų ekstraktus ir aliejus bei gamintojo pasirinkimą dirbti tik su ekologiškomis sudedamosiomis dalimis.

INSIGHT produktai pasižymi maitinamosiomis savybėmis, juose gausu veikliųjų medžiagų, kartu jie saugo plaukus ir savo sudėtimi nėra įmantrūs, todėl atitinka visus sveikiems produktams keliamus reikalavimus.

Paprastumas ir veiksmingumas 

Plaukų priežiūros linijos specialiai sukurtos visų tipų plaukams, siekiant sukurti kasdienį grožio ir geros savijautos ritualą.

Kiekvienas mūsų turime savo ypatybių, savo išskirtinumų, savo pomėgių, savo plaukus: būtent todėl sukūrėme pilną priemonių asortimentą, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas tinka būtent Jums.

INSIGHT plaukų priežiūros priemonėse nėra:

 

  • SLS ar SLES (agresyvūs plovikliai, galintys sudirginti odą);
  • PETROLATŲ (išvestinių naftos produktų);
  • SILIKONŲ;
  • PARABENŲ;
  • DAŽIKLIŲ ir ALERGENŲ.

 

Vietoj SLS ar SLES gamintojai nusprendė naudoti švelnesnę plaunamąją medžiagą, sukurtą iš kokoso riešuto, SODIUM COCETH SULFATE. Naudojant odai tinkamesnę plaunamąją priemonę, saugoma sveikata ir laikui bėgant išlaikomas galvos odos fiziologinis balansas.

Petrolatai (Paraffinum liquidum – Petrolatum) – tai išvalyti išvestiniai naftos produktai, kurie padengia plaukus ir odą plėvele, neleidžiančia šiems kvėpuoti ir gauti reikiamą kiekį deguonies.

Gamintojas juos pakeitėi natūralios kilmės sudedamosiomis dalimis, kurios pasižymi tomis pačiomis savybėmis, tačiau labiau tinka odai ir nekenkia sveikatai. Oda ir plaukai turi daryti patį natūraliausią dalyką – kvėpuoti.

Silikonai – tai neorganinės kilmės iš silicio išvesti polimerai, kurie yra cheminės sintezės produktas. Nors jie iš karto suminkština plaukus ir suteikia jiems žvilgesio padengdami plauką plėvele, vis dėlto laikui bėgant pakenkia plauko struktūrai. Be to, jie neleidžia veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į plaukus, nes užveria plauko paviršinio sluoksnio kutikulės žvynelius. Štai kodėl INSIGHT neįtraukė jų į savo formules.

Parabenai – tai konservantai, sukėlę daug diskusijų. Ar jie kenkia ar nekenkia sveikatai, ar yra būtini ar nereikalingi – mokslininkai dar nepateikė galutinio atsakymo. Vis dėlto belaukdami atsakymo, kuris panaikins bet kokias abejones, INSIGHT naudoja saugesnę apsauginę sistemą.

INSIGHT plaukų priežiūros priemonių gamyboje naudoja tik nealergizuojančias kvapiąsias medžiagas, kad priemonės būtų pakankamai švelnios net ir naudojamos ant jautriausios odos. Nė viename INSIGHT produkte nėra sintezės būdu gautų dažiklių.

Augaliniai ir ekologiški ekstraktai

INSIGHT produktuose naudojamos pagrindinės veikliosios sudedamosios medžiagos yra atkeliavusios iš ekologiškų sertifikuotų ūkių. Šie ekstraktai sąveikauja su natūralios kilmės aliejų ir sviestų kompleksais, kurie ypač lygina ir maitina plaukus. Pasirinkdami ekologiškas medžiagas, pasirenkate saugoti savo gerą savijautą, saugoti darbininkų, kurie dalyvauja gamyboje, sveikatą ir saugoti mūsų planetą.

Praeitas Pirk prekių už 50 € ir gauk 5€ kuponą Dr.Hauschka kosmetikai
Kitas Registracija į nemokamus makiažus su Dr.Hauschka kosmetika