KUO VERTINGI EKOLOGIŠKI BALTYMŲ MILTELIAI "ČEMPIONŲ PUSRYČIAI"?

Ekologiški BIO PLANÈTE baltymų milteliai „Čempionų pusryčiai“ – ypatinga naujiena BIOSALA parduotuvių asortimente. Šis produktas rinkoje pasirodė tik šį pavasarį ir jau pavergė daugelio sveika mityba, gyvensena suinteresuotų žmonių.

"Čempionų pusryčiai" - puikus startas energingos dienos pradžiai. Naujausi tyrimai rodo, kad pusryčiai, kurie yra tokie svarbūs, dažnai turi mažai baltymų. Šiam valgymui žmonės įprastai renkasi prodktus su mažu baltymų kiekiu arba visai jų neturinčius. Tačiau labai svarbu, kad baltymų kiekis būtų racionaliai paskirstytas visų valgymų metu. BIOSALA pirkėjams gerrai pažįstamas ekologiško aliejaus gamintojas BIO PLANETE - žengė naują žingsnį savo veiklos link -  sukūrė „Čempionų pusryčius“. Tai produktas, sukurtas siekiant užpildyti baltymų pusryčiuose spragą.

Tik 3 šaukštai „Čempionų pusryčių“ miltelių suteiks papildomus 10 g. grynų augalinių baltymų. Jie idealiai  tinka žmonėms, kuriems reikia daugiau baltymų: tokiems kaip sportininkai, paaugliai, brandaus amžiaus žmonės ir veganai.

Milteliuose yra įspūdingas baltymų kiekis 31%, taip pat daug geležies ir magnio. Šie mineralai padeda palaikyti įprastą energijos apykaitą ir sumažinti nuovargį. Vienu impulsu milteliai sutiekia visas būtiniausias amino rūgštis, kurios reikalingos žmogui –  tai kalcis, cinkas, folio rūgštis vitaminas B6. Milteliai taip pat mažina alkio jausmą, suteikia energijos.

„Čempionų pusryčiai“ vienas iš nedaugelio baltymų mišinių, kuriame nėra pridėtinio cukraus.

Sudėtis

„Čempionų pusryčiai“ kruopščiai pagaminti iš 100 proc. natūralių ingridientų. Pagrindinė kompozicijos sudedamoji dalis yra nauji BIO PLANETE baltyminiai linų sėmenų miltai, pagaminti iš Prancūzijoje išaugintų linų sėklų. Taip pat sudėtyje yra  aronijų milteliai, laukinių mėlynių milteliai*, žirnių baltymų izoliatas*, apelsino žievelė*. * - iš ekologinių žemės ūkių.

 

Skonis

Gamintojas BIO PLANETE ilgai ekspermentavo ieškodami pusiausvyros tarp didelio augalinių baltymų kiekio ir skonio. Rezultatas - labai lengvas skonis, kad pagyvintų kokteilius, kokteilius, sausus pusryčius, avižas, jogurtą, padidindami jų baltymų kiekį, ypač tais atvejais, kai skubate ryte. Baltymų ir vaisių milteliai taip pat suteikia papildomo skonio ir maistinių medžiagų kiekio naminiams ledams, pyragams, pyragams ar granoliams.

 Visą kovo mėnesį šiems bei vaikams skirtiems "Čempionų pusryčiais" -20% nuolaida.

Praeitas MÁDARA VEIDO KAUKĖS: IŠSAMUS GIDAS, KAIP JAS NAUDOTI?
Kitas KUO NAUDINGOS CHLORELLA TABLETĖS?