KUO NAUDINGOS CHLORELLA TABLETĖS?

Chlorela - tai gėlųjų vandenų mikroskopiniai dumbliai, kuriuose gausu chlorofilo, antioksidantų, natūralaus beta karoteno, įvairių vitaminų, mineralų ir nukleino rūgščių. "Biosala" parduotuvėse - tai vienas iš perkamiausių produktų priklausančių supermaisto kategorijai. Kas jį išbandė - jau įsitikino poveikiu organizmui, o kas dar neatrado šio unikalaus supermaisto - pasakojame, kuo naudingos chlorella tabletės

Beje, iškart skubame pasakyti, kad visame pasaulyje atlikta labai daug mokslinių tyrimų su chlorella dumbliais, todėl skelbiamas jų poveikis yra ne iš piršto laužtas, o patvirtintas mokslininkų. 

Kuo vertingosios chlorella tabletės?

Chlorella pavadinimas kilęs iš graikų kalbos, o tai reiškia, mažas žalias. Tai dumbliai kuriuose yra gausu chlorofilo. Viename grame šio augalo aptinkama net (3-5%) daugiau, nei bet kuriame kitame. Žymiausi mokslininkai iš viso pasaulio buvo nustebinti unikaliomis chlorella dumblių junginių savybėmis CGF (Chlorella Growth Factor). Po alchemikų atliktų tyrimų buvo pastebėta, jog šie dumbliai auga keturis kartus greičiau nei betkuris kitas pasaulyje esantis augalas. Chlorella sudėtyje esantis clorofilas, stimuliuoja eritrocitų ir hemoglobino gamybą, todėl tinka sergant mažakraujyste. Žaliuosiuose dumbliuose esančios skaidulinės medžiagos, pepsinas, gerina virškinimą ir maisto medžiagų pasisavinimą, skatina žarnyno peristaltiką, saugo nuo vidurių užkietėjimo.

Chlorella yra puikus baltymų šaltinis. Chlorelių ląstelių sienelės absorbuoja sunkiuosius metalus bei organizmą nuodijančius metalų toksinius junginius ir padeda juos pašalinti, pasižymi organizmą valančiu poveikiu. Chlorella tabletės taip pat turi didelį kiekį geležies ir kalcio. Geležis svarbi normaliai: pažinimo funkcijai, energinių medžiagų apykaitai, raudonųjų kraujo kūnelių kraujodarai ir hemoglobino susidarymui, deguonies pernešimui organizme; normaliai imuninės sistemos veiklai. Geležis padeda mažinti nuovargį. Kalcis reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti. Kalcis svarbus normaliam kraujo krešėjimui, energinių medžiagų apykaitai, raumenų veiklai, virškinimo fermentų veikimui, nervų impulso perdavimui. 

Chlorella - puikiai tinka lieknėjimui

Viena iš gerųjų naujienų norintiems sulieknėti yra ta, kad chlorella tabletės gali padėti ir šioje srityje. Anot mokslininkų, chlorella dumbliai padeda atkurti natūralią medžiagų apykaitos pusiausvyrą ir žarnyno mikroflorą, valo organizmą, todėl juos vartojant lengviau krinta svoris. Kadangi organizmui suteikia reikalingų maisto medžiagų (vitaminų, mineralų irk t.), gauname užtektinai energijos ir mažėja noras be saiko valgyti. Japonų gydytojų teigimu, chlorella dumbliai gerina žarnyno peristaltiką, todėl gerėja virškinimas ir maisto medžiagų įsisavinimas.

Kaip vartoti chlorella tabletes? 
Vartodami  chlorella tabletes kasdien po kurio  laiko pastebėsite ir pajusite ryškius pokyčius. Jūsų organizmas gaus daug  vertingų vitaminų, mineralų, aminorūgščių ir fermentų. Atminkite, kad chlorella yra maisto papildas, o ne vaistas. Ekologiškų chlorella tablečių gamintojas "Supernutrients" rekomenduoja jas vartoti du kartus per dieną maždaug po 10-14 tablečių su vandeniu, vaisių arba daržovių sultimis, ryžių pienu. Taip pat rekomendojama chlorella tabletes pradėti vartoti nuo mažesnių kiekių. Svarbu vartoti pakankamai skysčių ir neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Ekologiškų chlorella tablečių galite įsigyti čia. Joms visą kovo mėn., kaip ir kitam supermaistui, BIOSALA parduotuvėse bus taikoma -20% nuolaida. 

Praeitas KUO VERTINGI EKOLOGIŠKI BALTYMŲ MILTELIAI "ČEMPIONŲ PUSRYČIAI"?
Kitas SVEIKESNĖ KASDIENYBĖ: NUO, KO PRADĖTI?