KOSMETOLOGĖ PATARIA: VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA PAVASARĮ

Atšiaurūs žiemos ir vėsaus pavasario orai palieka pėdsakus ir mūsų veido odoje, tačiau kiek gilūs tie pėdsakai bus - priklauso tik nuo mūsų pačių. Kalbiname kosmetologę Dianą Aleinikovą, kuri pataria, kaip atgaivinti veido odą pavasarį. 

 

Kaip rekomenduotumėte atgaivinti papilkėjusią, pavargusią veido odą po žiemos?

Didžiausia problema žiemą - tai temperatūros kaita, kurią patiria mūsų veido oda, plaukai. Taip pat ir mineralų bei vitaminų stoka. Todėl ne veltui dažnai girdime sakant, vandens reikia gerti tiek žiemą tiek vasarą, tam kad odos drėkinimas vyktų ir iš vidaus. Tam, kad atgaivintume pavargusią veido odą, būdų yra nemažai -  tai ir veido masažai, drėkinančios kaukės atliekamos grožio salone ar namuose, enzyminiai ar rūgštiniai pilingai, alginatinės kaukės, kolageno lakštai. Kiekvienas ras iš ko pasirinkti. Svarbiausia rinktis atsakingai, kad procedūra tiktų jūsų odos tipui.

Kokias procedūras gali pasidaryti kiekviena moteris namų sąlygomis, kad atgaivintų odą? Kokius produktus rekomenduotumėte, kurie greitai ir efektyviai pagerintų odos būklę?

Tam, kad paruoštume veido odą pasisavinti veikliąsias kosmetikos priemonių medžiagas, visų pirma reikia nuprasti veidą, tai galima padaryti su "Biosala" parduotuvėse esančiais ekologiškais produktais. Čia tinkamą priemonę veidui ras net ir labai išranki klientė. Veido prausimui rekomenduočiau išbandyti: latvių firmos MADARA valančias putas, Prancūzų JONZAC prausimosi želę, kuri tinka riebiai, mišriai odai, JONZAC prausimosi gelį su lipidais, tinkantį labai jautriai veido odai,  NATURE'S drėkinamąjį valomąjį pienelį veidui ir akims, kuris puikiai tiks sausai jautriai odai.

Vėliau odą reikia eksfoliuoti arba kitaip tariant nušveisti negyvą raginį odos sluoksnį. Tai padaryti gali kiekviena moteris, namuose tam tikromis priemonėmis. Rekomenduoju "Biosalos" klienčių jau pamėgtą MADARA eksfoliuojantį šveitiklį su abrikosų ir avižų molekulėmis puikiai kovoja su nešvarumais, NATURE'S veido šveitiklį, sausiaodėms parekomenduočiau MÁDARA skaistinančią kaukę su aktyviomis AHA rūgštimis. Veido kaukės - geriausias odos atgaivinimo žingsnis, tačiau taip pat reikia nepamiršti vitaminų, kuriuos  galima naudoti prieš kaukes. Čia labai tinka veido serumai su vitaminais ar hialurono rūgštimi. "Biosala"parduotuvėse galite rasti DR.HAUSCHKA veido kaukę visiems odos tipams su augaliniais ekstraktais pagyvins išblyškusią, pavargusią oda. LAVERA veido kaukė su rožių ekstraktu drėkina, atgaivina, regeneruoja odą.

Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad po veido kaukės būtinas kremas. Ar tai bus riebesnės konsistencijos ar lengvesnės - renkatės jūs, tačiau svarbiausia, kad jis suteiktų komforto jausmą.

Praeitas MAISTO PRIEDAI: KO REIKIA VENGTI KASDIENĖJE MITYBOJE?
Kitas KOKOSŲ ALIEJUS: 7 NAUDOJIMO BŪDAI ODOS PRIEŽIŪRAI