KOKOSŲ ALIEJUS: 7 NAUDOJIMO BŪDAI ODOS PRIEŽIŪRAI

Kokosų aliejus - vienas universaliausių ir labiausiai naudojamų aliejų Lietuvoje. Vis daugiau žmonį atranda jo puikiąsias savybes ir žavisi universaliomis panaudojimo galimybėmis. 

Kokosų aliejus dažniausiai naudojamas maisto gamybai, odos ir plaukų priežiūrai. Šį kartą aptarkime, kokie yra kokosų aliejaus panaudojimo būdai odos priežiūrai.

  1. Makiažo valiklis. Kokosų aliejų galite naudoti kaip makiažo valiklį, jis švelniai atliks savo darbą, tiesiog užtepkite jo ant medvilninio tampono iš švelniai sukamaisiais judesiais nuvalykite makiažą.
  2. Skutimosi kremas. Šį aliejų galite naudoti kaip skutimosi kremą, jis puikiai tiks jei turite jautrią odą arba esate jautrūs cheminėms medžiagoms esančioms įprastuose skutimosi kremuose.
  3. Drėkiklis.  Kokoso aliejus puikiai tinka sudrėkinti sausą odą, pvz alkūnes, jis suminkštins ir pamaitins odą.
  4. Kūno šveitimas. Pasigaminkite kūno šveitiklį sumaišę kokosų aliejų su rudu cukrumi. Kokosų aliejus turi priešgrybelinių savybių, todėl jis ypač rekomenduojamas pėdų šveitimui.
  5. Veido šveitimas. Įdėkite šiek tiek sodos į kokosų aliejų ir švelniai nušveiskite veido odą. Nuplovus gali likti šiek tiek likučių ant odos, bet po kelių minučių viskas susigers.
  6. Paakių kremas. Kokosų aliejus puikiai drėkina ir švelnina odą aplink akis, taip pat sumažina raukšlelių ženklus.
  7. Veido prausiklis. Tai gali pakeisti jūsų veido prausimo įpročius, kadangi kokosų aliejus padarys odą lygesnę ir švaresnę.

Rinkdamiesi kokosų aliejų veido odos priežiūrai, atkreipkite dėmesį, kad jis būtų ekologiškas ir kokybiškas, nes viskas, kas tepama ant mūsų odos, patenka ir į organizmą. 

"Biosala" parduotuvėse visuomet galite rasti didelį ekologiškų kokoso aliejų asortimentą. Jei dar neišbandėte šio aliejaus ir nedrąsu pradėti, pradžioje galite įsigyti mažesnę BIO PLANETE ekologiško kokosų aliejaus pakuotę 200 ml, o jei jau įsitikinote šio aliejaus privalumais, mūsų parduotuvėse rasite jo ir pakuotėse po 400 ml.

Praeitas KOSMETOLOGĖ PATARIA: VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA PAVASARĮ
Kitas HIMALAJŲ DRUSKA: KUO JI PADĖS, JEI PERŠALOTE?