HIMALAJŲ DRUSKA: KUO JI PADĖS, JEI PERŠALOTE?

Jei skaitote šį tekstą, greičiausiai esate iš tų žmonių, kurie nepuola bėgti į vaistinę vos pajautę pirmuosius peršalimo simptomus. Jei esate natūralių gydymosi metodų šalininkai, rekomenduojame išbandyti keletą receptų su Himalajų druska.

Kaip atsirado Himalajų druska?

Prieš 40-50 milijonų metų, susidūrus dviem žemynų plokštėms susidarė Himalajų kalnai. Iki to šiame regione buvo didelė jūra Tetija. Džiūstant šiai „palaidotai“ jūrai nusėdo druskos. Kadangi druskos klodai milijonus metų buvo saugomi išsilydžiusių uolienų sluoksnio, jie yra neužteršti moderniais teršalais. Himalajų druska visiškai švari ir natūralios kilmės be konservantų ir priedų. Ją išgaunant nenaudojami jokie chemikalai, priešingai nei kitos druskos, Himalajų druska kasama požeminėse kasyklose rankiniu būdu ir apdorojama akmenimis. .

Himalajų druska –vienintelė druska Žemėje nesikaupianti organizme, o kartu su vandeniu, išplaunanti senąsias druskas ir šlakus. Ji reguliuoja kraujospūdį, ląstelių ph ir vandens kiekį organizme. Ši druska turi daug kalio ir mažai natrio, todėl stiprina širdį, kaulus ir kvėpavimo sistemą. Ji valo skrandį, žarnyną, kepenis, tulžį, inkstus. Pamaitina kraują 84-iais aktyviaisiais biocheminiais elementais.

Himalajų druska, naudojama ne tik maistui, organizmo valymui, kosmetikai, bet ir gydymui. Taigi, keletas unikalių receptų su Himalajų druska, jei jaučiate pirmuosius peršalimo požymius.

Nosies plovimas su Himalajų druska

2-4 valgomuosius šaukštus sumaišykite su 200 ml drungno vandens. Jei nosis užsikimšusi, nosies plovimą reikėtų pradėti nuo laisvesnės šnervės. Esant alerginei, chroniškai slogai, nosį rekomenduojama šiuo tirpalu plauti kasdien.

Skaudančios gerklės skalavimas

2-3 valgomuosius šaukštus Himalajų druskos sumaišykite su drungnu vandeniu ir skalaukite gerkle keletą kartų per dieną.

Inhaliacijos peršalus

1 Valgomajį šaukštą Himalajų druskos įberkite į 2 l. virinto vandens. Kvėpuokite karštais garais virš dubenio užsidengę galvą rankšluoščių apie 10 min. Inhaliacijas darykite kiekvieną dieną.

 

Himalajų druskos visuomet galite įsigyti "Biosala" parduotuvėse Vilniuje ir Kaune arba patogiai apsipirkite internetinėje parduotuvėje čia

Praeitas KOKOSŲ ALIEJUS: 7 NAUDOJIMO BŪDAI ODOS PRIEŽIŪRAI