HERBATINT – KITAS POŽIŪRIS Į PLAUKŲ DAŽYMĄ

Gražūs, sveiki, stiprūs, žvilgantys, išpuoselėti... Visos norime tokių plaukų. Bet dažnai plaukų dažymo ir puoselėjimo priemonės gali pasiūlyti tik trumpalaikį efektą, kuriam pasibaigus tenka griebtis kito „stebuklo“, gydyti pažeistus plaukus arba tiesiog nukirpti pastirusias sruogas. Agresyvios priemonės ne tik pažeidžia plaukus – jos patenka į organizmą ir gali sukelti nepageidaujamų reakcijų ir pakitimų.

Šiek tiek istorijos

Dar 1970 m. „Antica Erboristeria“ įkūrėjui Micheleʼi Albergo kilo mintis sukurti alternatyvą plačiai paplitusiems cheminiams dažams. Kuriant dažų formules buvo pasitelktos ilgai kauptos žinios apie augalų savybes. Pasirodė, kad augalų ekstraktai gali puikiai pakeisti daugelį cheminių medžiagų. Jie padeda apsaugoti plaukus ir galvos odą dažant, maitina, drėkina ir išsaugo vientisą plauko struktūrą bei padeda pernešti pigmentus ir įtvirtinti juos plauko viduje.

Netrukus klientes pasiekė pirmosios Herbatint dažų pakuotės. Tai buvo tikras lūžis plaukų dažymo istorijoje! Herbatintbuvo pirmieji ilgalaikiai plaukų dažai, įrodę, kad plaukų dažymas gali būti ne tik veiksmingas, bet ir saugus, tausojantis plaukus ir sveikatą. Michele Albergo, siekdamas sukurti kuo natūralesnius ir saugesnius, o kartu veiksmingus plaukų dažus, yra sakęs: „Pagaminti gerai subalansuotus kokybiškus plaukų dažus – sunki užduotis. Tam reikia patirties, tikslumo ir daugybės bandymų. Ypač sudėtinga veiksmingai nudažyti žilus plaukus. Štai kodėl rinkoje dominuoja tik keli kokybiškų plaukų dažų gamintojai.“    

Kuo ypatingi Herbatint produktai?

Jau daugiau kaip keturis dešimtmečius „Antica Erboristeria“ tęsia savo gražią misiją – džiuginti vartotojus saugiais, veiksmingais ir atsakingai pagamintais produktais. Visą šį laikotarpį dažų ir plaukų priežiūros priemonių sudėtys buvo nuolat tobulinamos. Produktai buvo aukštai įvertinti – Herbatint prekiaujama daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

 

Paskutinis svarbus Herbatint dažų įvertinimas neseniai gautas iš Paryžiaus. Vartotojų kokybės tyrimų organizacija „Monadia“ pripažino Herbatint geriausiais plaukų dažų kategorijoje – jiems suteiktas prestižinis Victoire de la Beaute2017–2018 metų gaminio vardas. Dažus išbandė 70 atrinktų moterų, kurias stebėjo „Monadia“ organizacijos techninė ir arbitrų tarnybos. Tyrime dalyvavusios moterys realiomis sąlygomis bandė dažus 12 savaičių, kad galėtų įvertinti jų kokybę. Štai kelių tyrimo dalyvių komentarai:
Herbatint – geriausi, nes yra želės tekstūros ir veiksmingai nudažo žilus plaukus.“ Izabelle, 45 metai.
„Labai paprasta naudoti, puiki spalva tik per 40 minučių.“ Sheridan, 24 metai.
„Aš balsavau už Herbatint, nes jie užtikrina natūralų rezultatą.“ Fabienne, 45 metai.

Gražūs, sveiki, stiprūs, žvilgantys, išpuoselėti... Visos norime tokių plaukų. Bet dažnai plaukų dažymo ir puoselėjimo priemonės gali pasiūlyti tik trumpalaikį efektą, kuriam pasibaigus tenka griebtis kito „stebuklo“, gydyti pažeistus plaukus arba tiesiog nukirpti pastirusias sruogas. Agresyvios priemonės ne tik pažeidžia plaukus – jos patenka į organizmą ir gali sukelti nepageidaujamų reakcijų ir pakitimų.    

Ekologiški augalų ekstraktai Herbatint sudėtyje

Herbatint dažų sudėtyje yra aštuoni ekologiški augalų ekstraktai:

tikrųjų alavijų (Aloe vera) – turtingas vitaminų ir natūralių mineralų, puikiai drėkina, maitina ir apsaugo galvos odą ir plaukų skaidulas dažant.

beržų (Betula alba) – pagrindinė veiklioji medžiaga betulinas tonizuoja plaukus, atkuria mineralų pusiausvyrą, švelnina plaukus ir galvos odą, mažina dirginimą.

baltųjų putonių (Limnanthes alba) – ekstrakte esančios aktyvios augalinės medžiagos, vitaminai E ir F, baltymai, skaidulos, aminorūgštys ir gliukozė atkuria plaukų gyvybingumą, maitina plaukus, išsaugo sodrią, spindinčią jų spalvą.

sodinių hamamelių (Hamamelis virginiana) – gausus eterinių aliejų, suteikia plaukų spalvai intensyvumo ir ryškumo, be to, tonizuoja ir valo galvos odą ir plaukus.

siauralapių ežiuolių (Echinacea angustifolia) – riebiosios rūgštys, betenai ir polisacharidai drėkina ir puoselėja plaukus, padeda išsaugoti normalią plauko struktūrą.

graikinių riešutmedžių (Juglans regia) – pasižymi antiseptinėmis, valomosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, plaukų spalvai suteikia intensyvumo.

plaštakinių rabarbarų (Rheum palmatum) – suteikia spalvai ryškumo, įtvirtina splvą plauko viduje, tonizuoja plaukus ir mažina galvos odos dirginimą.

tikrųjų chininmedžių (Cinchona calisaya) – valo ir reguliuoja sebumo išsiskyrimą, stiprina plaukus, apsaugo juos ir galvos odą.

 

Dažyti plaukus Herbatint – paprasta ir smagu

Herbatint paletę sudaro 36 spalvos. Visas jas galima maišyti tarpusavyje, išgaunant unikalią savo spalvą. O tai daryti labai paprasta.

Jeigu esate konservatyvaus būdo ir jūsų tikslas – ne unikalaus atspalvio paieška, o greitas ir patikimas rezultatas, galite drąsiai rinktis iš natūralių spalvų, pažymėtų N raide, skalės. Jie puikiai nudažo žilus plaukus, nudažyti plaukai atrodo natūraliai, o jums tereikės kartkartėmis padažyti ataugusias šaknis.

Net jei esate lakios vaizduotės ir žinote, kokio atspalvio plaukai jums labiausiai tinka, arba norite paeksperimentuoti – Herbatint jūsų paslaugoms! Galite pradėti nuo paprasčiausio dviejų spalvų derinuko – natūralios ir ryškesnės arba skirtingomis proporcijomis sumaišyti dvi pasirinktas spalvas, kad šaknys būtų kiek tamsesnės, o galai ryškesni. Tai padaryti labai paprasta. Patarimus, kaip maišyti, rasite interneto svetainėje www.herbatint.lt arba paklauskite prekybos vietoje. Ilgą laiką buvo manoma, kad spalvų maišymas – tik profesionalių kirpėjų sritis. Herbatint keičia šį požiūrį. Tai gali daryti kiekviena, be to, tai įdomu ir labai smagu! Tik neišpilkite nepanaudotų dažų likučių – juos galėsite sunaudoti naujiems mišiniams.

Herbatint dažais paprasta nusidažyti pačiai. Tam nereikia jokių specialių priemonių, gal tik senų marškinių ir šepetėlio. Dažai puikiai pasiskirsto ant plaukų, nenuvarva. Pastebėjome, kad dažymąsi galima paversti smagiu pabendravimu su šeimos nariais ar draugais. Pasisiūlykite nudažyti mamą ar sesę – turėsite puikią progą pabendrauti, o juk tam laiko taip trūksta mūsų skubriame gyvenime... Galite net surengti nedidelį draugių dažymosi vakarėlį, ypač jei pasitelksite spalvų maišymo magiją! Tik nepamirškite užsirašyti išbandytų receptų, kad galėtumėte dar kartą pakartoti pavykusį derinuką.

Dažai labai švelnūs, todėl nudažytus plaukus patariama plauti ir perskalauti dažytiems plaukams skirtomis priemonėmis. Spalva ilgiau išliks intensyvi, o plaukų būklė – pati geriausia. Herbatint taip pat siūlo priemones, skirtas dažytų plaukų priežiūrai. Tad jei nenorite sukti galvos, kokias priemones rinktis, išbandykite Herbatint – puikus ir patikimas rezultatas garantuotas!

Praeitas PERŠALIMO GYDYMAS PRISILIETIMU
Kitas GOJI UOGOS: SVEIKATOS ŠALTINIS IŠ HIMALAJŲ