GYDYTOJA D. VOVERIENĖ: COLONWELL – SVEIKO ŽARNYNO RECEPTAS

Ar žinojote, kad XXI amžiuje pradėtos kurti vidurių užkietėjimo klinikos net vaikams nuo 6 metų? Ar galėtumėte pagalvoti, kad vidutinio amžiaus žmogaus storojoje žarnoje yra apie 6 kg nesuvirškintų maisto likučių? Gastroenterologė Danutė Voverienė įspėja, kad žarnyno problemos aplanko vis jaunesnius žmones ir svarbu kuo greičiau pradėti reaguoti į šiuos negalavimus. Gydytoja dalinasi visuomenėje vis dar per mažai vertinamu sveikatos receptu – kasdien įtraukite pakankamą maistinių skaidulų kiekį į savo mitybos racioną.

Kada dar galime kovoti su žarnyno problemomis?


Nesuvirškinti maisto likučiai žarnyne ima rūgti ir išskiria toksines medžiagas, kurios patenka į kraujagyslių sistemą, o vėliau kartu su krauju patenka į organų sistemas ir nuodija kiekvieną mūsų ląstelę. Visgi, kol virškinimo trakte tūnančių medžiagų dar nepasisavino organizmas, mes galime jas pašalinti tinkamai reguliuodami savo mitybą. 

Maistinių skaidulų paslaptis


Pasak gastroenterologės Danutės Voverienės, funkcines žarnyno problemas efektyviausiai galima spręsti užtikrinant pakankamą maistinių skaidulų kiekį (suaugusiam žmogui per dieną rekomenduojama suvartoti bent 20 – 30 g šių medžiagų). Pagrindiniai maisto produktai, kuriuose apstu skaidulinių medžiagų – daržovės, vaisiai, rupi duona, visų grūdo dalių turintys duonos gaminiai, makaronai, pupelės, avižos. Šios medžiagos patenka į mūsų organizmą, sujungia kenksmingas medžiagas – sunkiuosius metalus, sočiųjų riebalų rūgštis ir paskatina šių medžiagų pašalinimą iš mūsų organizmo.
Pakankamas skaidulinių medžiagų vartojimo kiekis: spartina žarnyno turinio judėjimą, saugo nuo vidurių užkietėjimo, sukelia sotumo jausmą ir padeda sulieknėti, mažina cholesterolio ir gliukozės koncentraciją kraujyje.

ColonWell – sveikam žarnynui ir efektyviam lieknėjimui


Gastroenterologė Danutė Voverienė ypatingai džiaugiasi, kad šiuo metu vartotojams yra siūlomi subalansuoti maistinių skaidulų produktai. Šie produktai itin naudingi skubantiems ir daug laiko savo mitybą prižiūrėti neturintiems žmonėms, nes vartodami skaidulinius produktus iš karto gauname rekomenduojamą maistinių skaidulų kiekį.
Gydytoja ypač vertina ir rekomenduoja rinktis lietuvišką, maistinių skaidulų produktą – ColonWell, kurio natūrali sudėtis yra išpuoselėta iki maksimumo. Gastroenterologė ColonWell rekomenduoja vartoti tiems, kurie:
• rūpinasi normalia žarnyno veikla;
• siekia sveikai ir užtikrintai atsikratyti svorio;
• nori palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje.

Ankščiau ar vėliau "bendrą kalbą” su žarnynu teks rasti visiems, tai kodėl nepradėjus “kompromisų” ieškoti kuo greičiau? Pasirinkę sveiką, maistinėmis skaidulomis praturtintą mitybą, mes galima užtikrinti sveiką žarnyno veiklą ir gerą gyvenimo kokybę.

 COLONWELL produktų galite įsigyti visose BIOSALA parduotuvėse arba užsakyti internetu ČIA. Pristaymas užsakiusiems internetu - NEMOKAMAS.

Praeitas COLONWELL - SPRENDIMAS, KAD ATRODYTUMĖTE TOBULAI
Kitas 5 PRIEŽASTYS, KODĖL GABALINIAM MUILUI REIKĖTŲ SUTEIKTI ANTRĄ ŠANSĄ